O mnie


Uśmiechnięta Aleksandra Musiał z założonymi rękoma

Witam, makijażem permanentnym zajmuję się od 2016 roku. Z początku powstał fanpage z myślą o microbladingu, gdyż właśnie od tej metody zaczynałam swoją przygodę jako linergistka. Chciałam tworzyć brwi, korygować, upiększać, ale nie przerysowywać urody moich Klientek zgodnie z zasadą – MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ!

Szybko przekonałam się, aby uzyskać jeszcze ciekawsze efekty i zadowolenie każdej z Was, warto łączyć metody, stąd zaczęłam poszerzać swoją wiedzę. Szkoliłam się pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem i niemałą charyzmą. Upewniłam się, że wytrwałość i chęć rozwoju jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Dlatego dzisiaj wykonuję pełen zakres zabiegów makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny rozwija się bardzo szybko, cały czas ewoluując. Zmieniają się techniki, kształty, formy, doskonalą kolory. To nie tylko luksusowy zabieg, ale przede wszystkim niesamowita wygoda w pogoni codziennego życia.

Uśmiechnięta Aleksandra Musiał siedząca na krześle
Uśmiechnięta Aleksandra Musiał siedząca na stole

Dlatego właśnie powstała ta strona, abyście mogły poznać mój styl pracy, znaleźć niezbędne informacje tuż przed i po zabiegu oraz zadecydować, która technika pigmentacji będzie zgodna z Waszymi oczekiwaniami.

Dodam, że z zawodu jestem Kosmetologiem oraz Czeladnikiem wizażu i te doświadczenia pomogły mi wypracować poczucie estetyki i piękna i były tylko etapami do odnalezienia mojej drogi jaką stał się makijaż permanentny.
Z natury jestem perfekcjonistką, więc w swojej pracy dbam o każdy detal.

Zapraszam na zabiegi oraz do obserwowania fanpage’a na Facebooku oraz śledzenia metamorfoz na Instagramie.

Podpis Aleksandry Musiał

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Zapisz się na bezpłatną konsultację wraz z wizualizacją. Sprawdź czy makijaż permanentny jest dla Ciebie!

Skontaktuj się!
Uśmiechnięta Aleksandra Musiał z założonymi rękoma